SKUTECZNOŚĆ KURSÓW MATURALNYCH

W SGGW w Warszawie od kilkudziesięciu lat są prowadzone bardzo dobre kursy do egzaminów wstępnych oraz do matury. Od 1990 za formalną organizację odpowiadał KURS-AR, zaś od 2016 roku kursy maturalne będą pilotowane przez Uniwersytet Otwarty SGGW – zmienia się opiekun formalny kursów, a niezmienne pozostają doświadczenie, wysoka jakość, bardzo dobre materiały dydaktyczne, renoma i co najważniejsze – nasi wyjątkowi prowadzący!

Na każdym kursie mierzymy poziom zadowolenia naszych kursantów, aby cały czas usprawniać
i poprawiać sposób kształcenia. Jesteśmy dumni, że osiągnęliśmy wskaźnik zadowolenia wśród naszych absolwentów bliski 100%.
W związku z tym, gwarantujemy naszym kursantom 100% satysfakcji.

Zapraszamy serdecznie na kurs semestralny! Szczegóły

WYKŁADOWCY KURSÓW MATURALNYCH

Nasi wykładowcy to czynni zawodowo dydaktycy o wysokich kwalifikacjach i bogatym doświadczeniu, świetnie znający zakres wymagań do matury. Wszyscy prowadzący to nauczyciele akademiccy SGGW, UW oraz profesorowie renomowanych warszawskich Liceów Ogólnokształcących.

Nasi wykładowcy oprócz rzetelnej, głębokiej wiedzy posiadają umiejętność jej przekazywania oraz mają dobry kontakt ze słuchaczami.

MATERIAŁY DYDAKTYCZNE KURSÓW MATURALNYCH

Na zajęciach omawiane są zagadnienia, które pozwolą Ci osiągnąć maksymalny możliwy wynik
na maturze. Nasi wykładowcy zajmują się tematyką maturalną od wielu lat, w związku z tym
są doskonale przygotowani – aby przekazać wiedzę w najskuteczniejszej i najbardziej przystępnej formie.

Masz pewność, że uczysz się rzeczy niezbędnych do dobrego zdania matury z wybranego przedmiotu.

W celu zwiększenia efektywności Twojej pracy na i po zajęciach, w ramach kursu uzyskasz dostęp
do fantastycznych materiałów dydaktycznych on-line. Podczas zajęć na bieżąco będziesz otrzymywał/a materiały w formie drukowanej (materiały do zajęć i treningi do pracy w domu).

Ponad to, możesz godzinami powtarzać materiał do matury w ramach platformy e-learningowej czy e-sprawdzianów (zobacz demo), co pozytywnie wpłynie na stan Twojego przygotowania
do egzaminu dojrzałości. Dostęp do tych materiałów uzyskujesz wraz z zapisaniem się na kurs maturalny.

Dodatkowo na koniec zajęć, w ramach kursu maturalnego, otrzymujesz możliwość sprawdzenia swojej wiedzy w postaci próbnego egzaminu maturalnego wraz z końcową jego oceną dla każdego uczestnika kursu. Dzięki temu możesz ocenić swój stan przygotowania do egzaminu dojrzałości jeszcze przed egzaminem dojrzałości.

SALE DYDAKTYCZNE KURSÓW MATURALNYCH

Zajęcia w ramach kursów maturalnych organizowanych przez Uniwersytet Otwarty SGGW (dawniej KURSAR) prowadzone są wyłącznie w salach dydaktycznych Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Sale są doskonale przygotowane do prowadzenia zajęć i posiadają pełne wyposażenie dydaktyczne, które skutecznie ułatwi przekazywanie wiedzy, a także zapewni poczucie komfortu podczas prowadzonych zajęć.

Dodatkowo, to niesamowita okazja, aby poczuć się jak prawdziwy student, uczęszczając na zajęcia tam, gdzie normalnie odbywają się zajęcia ze studentami SGGW.

Kontakt


Informacje o kursach do matury organizowanych przez UO SGGW (w poprzednich edycjach przez KURS-AR)
ul. Nowoursynowska 166,
Kampus SGGW Budynek 8, pokój 8A
02-787 Warszawa
22 593-10-65
uobiuro@sggw.pl

Godziny otwarcia


Poniedziałek 9-17
Wtorek 8-16
Środa 9-17
Czwartek 8-16
Piątek 8-16

UO SGGW


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.